mirzajevova@gmail.com
602 368 745

Marcela Mirzajevová - koučka a mentorka

Praxe a vzdělání

Praxe

2016 – dosud: Koučka a mentorka, samostatná praxe

2016 – dosud: Koučka a mentorka ve společnosti MindCorp s.r.o.

2018 – dosud: Orifarm Supply s.r.o., Specialistka jištění jakosti, kvalifikovaná osoba

2008 – 2018: RadioMedic s.r.o., Manažerka jištění jakosti, kvalifikovaná osoba

2008 – 2011:  RadioMedic s.r.o., jednatelka firmy

1998 – 2018: Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i., Oddělení radiofarmak

Vzdělání

2018: Pure Mind, Týdenní soustředění koučů

2017: CoachingWorld, Přepis limbického otisku

2016: Certifikát kouče společnosti MindCorp s.r.o., oprávnění pro práci s metodou Emočních rovnic a psychosomatikou

2015 – 2016: Školení koučů Pure Mind, škola koučů Lenky Černé

1984 – 1988:  VŠCHT Praha, Fakulta potravinářské a biochemické technologie

 

Reference mých klientů

kliknutím na referenci zobrazíte celý text

Paní Mirzajevová, děkuji za Váš koučink. Díky Vám jsem se dokázala na svůj život podívat z jiné strany a tak trochu z nadhledu, což mi pomohlo změnit životní postoj a ulevilo se mi...

Ukázala jste mi, že se nemusí vše povést a přesto to není špatně…někdy prostě na něčem trváme… a přitom platí stará pravda, že „všechny cesty vedou do Říma“, nemusí to být zrovna ta cesta, kterou máme naplánovanou a oklikami vidíme a zažijeme mnohem víc a stejně tam dojdeme…a nebo dojdeme někam jinam, kde je nám taky dobře.

Moc děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů při pomoci lidem, ale i ve Vašem životě.

Alena

Alena

Milá Marcelo, ráda bych Vám poděkovala za Váš přístup k mému problému. Když mi kamarádka na Vás dávala kontakt, nikdy bych nevěřila, že po několika sezeních s Vámi, budu na vše pohlížet s nadhledem a klidem, a že znovu získám radost ze života..

Děkuji Vám, že jste mě trpělivě vyslechla a svými otázkami mě navedla k odpovědím, které jsem potřebovala. Váš přístup byl nejen profesionální, ale hlavně lidský.

S úctou,

Kateřina

Marcelo, chtěl bych ti ještě jednou poděkovat za tvůj čas, který jsi mi věnovala na sezení a pomohla mi utřídit myšlenky, když mi bylo nejhůř. Tehdy jsem absolutně nevěděl, co bude a kam se můj život bude posouvat...

Prostě všechno bylo najednou úplně špatně doma i v práci. Nejvíce mi tehdy pomohlo, že jsi mi připomněla věci, které jsem měl rád a díky tomu jsem nabral sílu a začal věci konečně řešit jednu po druhé. Dokázal jsem si přiznat, jak se věci mají, a že už vlastně nechci nic zachraňovat, ale potřebuju změnu. Pak už jsem věděl, které kroky udělat a jak z toho ven. Bylo to tehdy pro mě opravdu osvobozující.

Díky, Michal

Michal

Během dnešního dne jsem při pití své oblíbené kávičky prožila neuvěřitelně přínosné setkání s příjemnou koučkou Marcelou. Tímto způsobem bych ji chtěla co nejvřeleji velmi poděkovat za rychlou, přesnou, a především bezbolestnou identifikaci neboli přesné pojmenování: „Co se uvnitř mě děje, co je můj problém“...

Poskytla mi i zpětnou vazbu, ve formě uceleného a propracovaného souboru návrhů, který se stal pro mne tzv. odrazovým můstkem, jak se ze svých průšvihů dostat ven.

Když se ohlédnu přes své rameno do svého života zpátky, říkám si: „Proč jsem Marcelu neoslovila již dříve, můj život mohl být kvalitnější a mnohem klidnější…

 

Marcelo, díky moc. Julie

Julie

Děkuji za citlivé vedení a  objevení a nasměrování mě samé. Přehrát si krátký film o své vlastní vysněné  budoucnosti  je prostě úžasné.

Petra