mirzajevova@gmail.com
602 368 745

Moje cesta ke koučinku  

Moje cesta ke koučinku  

Nastavení z dětství.

Rodiče mě vychováni více jako kluka, a tak umím většinu mužských prací jako štípat dřevo, házet uhlí, řezat pilou nebo zatloukat hřebíky. Ale jak tak komunikuji s kamarádkami, tak v tom nejsem sama. Dříve se ženskost moc nenosila. Měla jsem sice hezké holčičí oblečení, ale uvnitř jsem ženou být neuměla.

Nerovný vztah.

Ale jakého muže si taková žena přitáhne? Bohužel měla jsem sama dost mužské energie, a tak jsem si přitáhla polovičního muže, který uměl hezky mluvit, ale skutek utek a já suplovala polovinu muže. Vlastně jsem ani nevěděla, že je něco špatně, jen cítila, že to není v pořádku. Nastavení z dětství bylo opravdu silné a trvalo roky, než jsem procitla a pochopila, jakou roli hraju, a proč mi ve vztahu není dobře, a že to není moje chyba.

To nebyl můj život

Ale to procitnutí, když mi konečně došlo, co vše mám doma naloženo a už vůbec nemám žádný prostor pro sebe, pro svoji realizaci. Každou svoji aktivitu jsem si musela doslova vybojovat a překonat nespočet překážek, které mi partner připravil. Přestala jsem žít svůj život a žila život dle představ někoho jiného. Nebylo to o mně.

Moje cesta ke změně

Rozhodla jsem se situaci postavit ať už dopadne jakkoliv, nechtěla jsem už dělat žádný krok zpět. Začala jsem dělat kariéru a našla si čas pro sebe. Vyslechla jsem si toho doma hodně, ale už jsem věděla, že to není o rovnovážném vztahu a šla si pevně za svým. Ale partner nestál o úspěšnou a nezávislou ženu. Oznámil mi, že se rozvádíme, že si našel novou partnerku.

Teď už jsem to já

Dlouho jsem se trápila, ale už vím, že potřebuji růst a dělat věci, které mě baví a dělají mi radost. Přiznala jsem si, kdo jsem byla a konečně pochopila své nastavení z dětství a kam mě dovedlo, jen mi je líto času, který jsem promarnila a nedokázala vidět pravdu dříve. Ale všechno nebylo jen špatné, také jsem opravdu milovala a byla milovaná, mám syna a vím, že mám v sobě obrovskou sílu dokázat co chci a jít si za tím.

Nová cesta.

Život je velký učitel a nikdy není pozdě. V cestě za kariérou jsem objevila svoje silné stránky, a to v čem jsem opravdu dobrá a propojila své zkušenosti s koučinkem. Chci nyní pomoci a podpořit všechny ženy na podobné cestě.

Ženy, hlavně to nikdy nevzdávejte. Nikdy není pozdě. Všechny v sobě máte velkou sílu splnit své sny a přání. Ráda vám na vaší cestě pomohu, kontaktujte mě zde.